Рисбєк Токтомушев

Керуючий партнер

Рисбєк Токтомушев закінчив в 1996 р. Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю юрист-міжнародник. Після закінчення інституту Рисбєк працював сім років в інвестиційній компанії «Пітер Хаккетт і партнери». У період з 2003 по 2008 рр. він був партнером юридичної фірми «Шевченко, Дідковський і партнери» (зараз «Астерс»). У 2008 р. Рисбєк очолив компанію «Євразія-Україна» і керував інвестиційним портфелем нерухомості на загальну суму понад 300 млн. доларів. З 2009 р. по кінець 2014 р. Рисбєк очолював Наглядову раду українського БТА Банку. З 2015 р. по 2017 р. в якості кризового менеджера очолював Наглядову раду агрохолдингу «Креатив». Рисбєк Токтомушев також веде інвестиційну діяльність в сфері стресових активів.

 

Rysbek-ToktomushevНаталія Сергеєва

Партнер

Після закінчення Київського державного університету будівництва та архітектури в 1996 р. Наталія Сергеєва більше 15 років пропрацювала в банківському секторі України, з яких більшу частину на керівних позиціях в банках: Київінвестбанк, Трансбанк, Альфа-Банк (Україна), БТА Банк (Україна). В період економічної кризи в 2009 р. Наталя очолила правління БТА Банк (Україна) і керувала банком до кінця 2014 р. З 2015 р. по 2017 р. в якості кризового менеджера входила до Наглядової ради агрохолдингу «Креатив». Наталія Сергеєва також веде інвестиційну діяльність в сфері стресових активів.

 

Anuar-AijulovАнуар Айжулов

Партнер

Ануар Айжулов має багаторічний досвід роботи у фінансовій сфері, добувній промисловості, сфері нерухомості та інформаційних технологій. Після закінчення в 1995 р. Московського державного технічного університету ім. Баумана Ануар працював в Казахстані у великій фінансово-промисловій групі. З 2002 р. він проходив навчання в Великобританії, закінчивши в 2005 р. бізнес-школу Кренфілдского університету за програмою МВА. Паралельно з навчанням Ануар був одним з керівників інвестиційної компанії в Лондоні. З 2006 р. по 2009 р. Ануар входив до Наглядової ради українського БТА Банку і страхової компанії «Оранта», а також очолював Ради директорів групи страхових компаній казахстанського БТА Банку. З 2015 р. по 2017 р. в якості кризового менеджера входив до Наглядової ради агрохолдингу «Креатив». Ануар Айжулов також веде інвестиційну діяльність в сфері інформаційних технологій.