Повернення активів

Банки, корпорації і навіть держава можуть стати жертвою масштабного шахрайства або корупції. Сьогоднішні фінансові шахраї добре фінансуються, вони користуються послугами консультантів, у них багато різних помічників. На відміну від шахраїв, жертвам шахрайства досить часто не вистачає спеціальних знань або фінансування або рішучості переслідувати шахраїв і повертати викрадені активи.

Повернення активів не зводиться до судового спору і виконання судового рішення. Як правило, робота з повернення активів – це транскордонна і багатопрофільна робота, яка включає роботу юристів, детективів, аудиторів, форензик бухгалтерів, форензик IT експертів, PR фахівців та ін.

Ми можемо управляти операціями з повернення активів паралельно в декількох юрисдикціях. Наші фахівці є багатопрофільними професіоналами, які можуть діяти транскордонно та крос-культурно.

Наш підхід заснований на сприйнятті роботи по поверненню активів як багатопрофільної роботи, яка повинна виконуватися одночасно в декількох юрисдикціях. Такий підхід в поєднанні з реалістичним розумінням економіки повернення активів дозволяє нам зробити роботу з повернення активів ефективною з точки зору витрат грошей і часу.